Вартість

This page is also available in: English, Russian

 

Основні серії сушильного обладнання GEFEST:

GEFEST DKA — Промислові сушильні камери для деревини з найнижчим споживанням енергії в процесі сушки деревини, які по рівню споживання енергії відносяться до класу енергетичної ефективності «А».

Мають короткі терміни оку повності (РР) і високий відсоток прибутковості інвестицій (ROI) завдяки низьким витратам на дорогі енергоресурси і високу якість сушки пиломатеріалів.

Для сушильних камер серії DKA можлива опціонально установка систем рекуперації GEFEST RHE одразу при виготовлені, або в подальшому, під час експлуатації.

GEFEST DKB — Серія промислових сушильних камер для економічної сушки деревини. Зручні камери для економної та високоефективної роботи. При проектуванні та виготовленні – врахована можливість подальшої модернізації для додаткового зменшення витрат енергоресурсів.

GEFEST RHE — Система рекуперації теплової енергії, розроблена інженерним центром компанії GEFEST спеціально для роботи з промисловими сушильними каемрами. Система дає зменшення витрат енергії в 2 рази. Опціонально доступна для установки на серії камер GEFEST DKA и DKB.

GEFEST DKF – Спеціалізовані промислові сушильні камери для швидкісної сушки дров. Випускаються із вбудованим котельним модулем в об’ємах на 8, 12 і 22 кліті (відповідно – 16, 24 і 44 складометри). Внутрішня обшивка – неіржавіюча сталь.

Надаємо сучасні технології якісної сушки деревини і повну технологічну підтримку.

Навчаємо персонал спеціальним прийомам роботи з сушильними камерами і деревиною – Вам не доведеться втрачати власні кошти через свої ж помилки!

Вартість сушильних камер для деревини (в €)

Об'єм камери (м3)GEFEST DKAGEFEST DKB
10 18 000* 14 000*
20 30 000* 24 000*
40 38 700**
60 56 800** 38 800**
100 68 800** 49 700**

Вартість сушильних камер для дров (серія DKF, в €)

Комплектація камер DKFВартість (€)
GEFEST DKF на 8 клітей (16 складометрів), мобільні 26 000*
GEFEST DKF на 12 клітей (24 складометри), мобільні 33 000*
GEFEST DKF на 22 кліті (44 складометри) 56 000**

Оплата проводиться в гривнях, за комерційним курсом на день оплати. 

* —  вартість повної заводської готовності до відправки,
** — вартість з монтажем на місці установки та експлуатації

Для уточнення інформації по нестандартних чи не поширених об’ємах камер – зв’яжіться з нашими спеціалістами.

Індивідуальні серії сушильних камер GEFEST:

GEFEST DKA+ — найекономніші по енерговитратам камери категорії енергоефективності «А+». Спеціально розроблена інженерами ГЕФЕСТ ТОВ серія камер, яка високоефективно працює при рекордно низьких витратах палива.  В заводській комплектації має вже встановлені системи рекуперації GEFEST RHE. Гарантія на обладнання – 2 роки, на корпус – 10 років.

GEFEST DKT — Спеціалізована серія сушильних камер для швидкої якісної сушки деревини. При будівництві камер цієї серії також враховується можливість модернізації їх в подальшому для додаткового зменшення витрат енергоресурсів. Гарантія – 1 рік на обладнання, 10 років на корпус.

GEFEST RWC  Реторти для виготовлення деревного вугілля. Виготовляються під замовлення за індивідуальним проектом.

Сушильні камери  GEFEST серій DKA+, DKA та DKB виготовляються в об’ємах від 10м3.
Сушильні камери GEFEST серії DKT виготовляються в об’ємах від 60м3.

Точна вартість сушильних камер для пиломатеріалів фірмової конструкції та комплектації GEFEST – після узгодження вимог клієнта відносно матеріалів, якості та економічності процесу сушки.


Наші клієнти разом з камерами отримують перевірені роками експлуатації технології бездефектної сушки, з гарантією отримання високої якості продукції.

Ми також надаємо повну технологічну підтримку наших клієнтів і навчаємо персонал клієнта на його виробництві:
Вам не доведеться вчитися на своїх помилках – достатньо тільки дотримуватися наданих нами рекомендацій!


Задати питання, або надіслати заявку на прорахунки Ви можете безпосередньо з цієї сторінки, скориставшись формою для повідомлень нижче: